در حال بارگذاری فایل ...
اپ Best Flowers and Plantsدسترسی آسان‌تر
جستجو کنید...
گیاه هوازی

گیاهان هوازی بی نیاز از خاک

گیاه کوشتخوار

گیاهان کوشتخوار شگفت انگیز ترین گیاهان دنیا 

نهال قهوه

قهوه عربیکا یک تنه راست و رو به بالا با شاخه های جفتی دارد. شاخه های پایینی متمایل به سمت پایین هستند.

ارکیده فالانپسیس

گونه های تجاری مورد نظر امروز از دو گروه عمده فالانوپسیس phalaenopsis (این نوع ارکیده به ارکیده‌ی پروانه‌ای یا ارکیده شاپرکی نیز معروف است. Moth orchid) و سیمبیدیوم cymbidium هستند.

هویا کرری

این گیاه به نام قلب خوش شانس نیز شناخته می شود، بومی جنوب شرقی آسیا بوده و بدون شک عاشقانه ترین ساکولنت آنجا به شمار می رود. این گیاه به دلیل فرم قلبی اش یک هدیه رایج برای روز ولنتاین و همچنین عشاق است. برای نگهداری این گیاه نیاز به زمان و انرژی زیادی نخواهید داشت.هویا کری به دلیل برگ های ضخیم و قلب مانندی که دارد، گاها آنرا “lucky heart” می نامند و در اروپا برای روز ولنتاین و اغلب اوقات بصورت یک تک برگ در یک گلدان کوچک به فروش می رسد.

رز اریحا

این گیاه بسیار زیبا و جالب که به نظر کاملا خشک ومانند یک کلاف درهم پیچیده  به نظر می رسد در اصل یک گیاه زنده هست که  با آب دادن، دوباره زنده می شود  شروع به باز شدن می کند و کاملا سبز می شود. این گیاه  عمر زیادی دارد در زمین  انقدر می ماند تا جای  که دیگر خاک مواد مغذی  ندارد ، آنگاه ریشه های گیاه کم کم  جمع شده و از خاک  بیرون  می آیند بدین شکل توسط باد به اطراف به حرکت در می آیند و در مکانی که مناسب برای رشد باشد، باز  گیاه شروع به رشد و تکثیر می کند.  

مرجان گل درشت

گل مرجان دارای گونه‌های مختلفی می‌باشد که از نظر ظاهری به انواع مرجان گل درشت مرجان گل ریز مرجان مینیاتوری مرجان ابلق مرجان برگ درشت مرجان هلندی و سایر گونه‌ها تقسیم‌بندی می‌شود که رنگ‌های قرمز، صورتی، کرم و زرد را دارند.

آدرس: خيابان کارگر شمالی کوچه اشراقی خیابان هیئت پلاک ۱۵ ط ۵ واحد ۵۰۴
شماره تماس:
۰۲۱۶۶۱۲۹۵۴۶
۰۹۲۱۶۰۱۴۴۵۱ ۰۲۱۶۶۱۲۹۸۷۴
شنبه
۰۸:۰۰ - ۱۶:۰۰
یک‌شنبه
۰۸:۰۰ - ۱۶:۰۰
دوشنبه
۰۸:۰۰ - ۱۶:۰۰
سه‌شنبه
۰۸:۰۰ - ۱۶:۰۰
چهارشنبه
۰۸:۰۰ - ۱۶:۰۰
پنج‌شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به Best Flowers and Plants می‌باشد.
طراحی سایت باویترین
ویترین